Sprawdź nasze usługi

Zdjęcia nagrobkowe

Tradycja umieszczania fotografii na nagrobkach ma już przeszło 100 lat.

Dziś na starych cmentarzach można jeszcze zobaczyć porcelanowe fotografie, które zachowały obraz osób z przed dziesiątek lat.

W naszym zakładzie zamówisz tradycyjne zdjęcia nagrobkowe na porcelanie. Określisz wygląd i rozmiar zdjęcia nagrobkowego, jest też wybór kształtu takiego zdjęcia.

Zdjęcia nagrobkowe mogą być w różnych wariantach kolorystycznych, sepia, kolor lub czarno-białe.

Archiwizacja

Archiwizacja zdjęć to proces polegający na przekonwertowaniu zdjęć analogowych na zdjęcia cyfrowe, można ten proces nazwać digitalizacją.

Dzięki cyfrowej formie zapisu można uchronić stare zdjęcia przed całkowitym zniszczeniem. Stare zdjęcia w procesie digitalizacji można cyfrowo odnowić lub zrekonstruować i wyretuszować.

VHS na DVD

Nagranych na kasetach VHS kilka lat temu ślubów i innych wydarzeń nie ma już na czym oglądać bo sprzęt do odtwarzania tego typu nagrań już dawno przestał działać.

Zastąpiły go odtwarzacze DVD a później Blue-ray. Nie znaczy to jednak że te uchwycone dawniej chwile odeszły wraz ze sprzętem VHS. Dziś też można cieszyć się tamtymi momentami.

W Świdnicy na ulicy Różanej 7, przekonwertujemy Twoje stare kasety VHS na płyty DVD. Wystarczy tylko przynieść kasetę.

Cyfrowy retusz

Za pomocą dzisiejszych technik starym zniszczonym fotografiom można przywrócić dawny wygląd. Poprzecierane i zakurzone zdjęcia sprzed dziesiątek lat poddajemy cyfrowej rekonstrukcji, dzięki temu zabiegowi otrzymujemy plik, z którego na nowo łatwo wywołać stare fotografie. Odzyskane zdjęcia zapisujemy na nośniku optycznym lub cyfrowym, co daje możliwość łatwego powielania i przechowywania.

Taka cyfrowa rekonstrukcja pozwala uchronić całe archiwa dawnych zdjęć rodzinnych, archiwów miejskich.

W naszym zakładzie wywołujemy też zdjęcia z negatywów wielkoformatowych i starych klisz. Wykonujemy też korekty i retusz zdjęć.

Retusz to sposób na uzyskanie wysokiej jakości zdjęć, poprawienie szczegółów z których nie jesteśmy zadowoleni. Dzięki profesjonalnemu retuszowi fotografii można uzyskać zadowalające efekty w każdym przypadku. Retuszowi poddajemy również zdjęcia do dokumentów.

Fotografia studyjna

Zdarzają się okazje, które warto upamiętnić dobrym zdjęciem. Te chwile radości uchwycone na fotografii pozostaną na długie lata pamiątką dla rodziny.

Sesja fotograficzna w studiu fotograficznym zapewnia odpowiedni klimat i komfort dla modela i fotografa. Sesje ciążowe i ślubne potrzebują odpowiedniego nastroju, o który tak trudno w innych miejscach.

W studio wykonuje się też zdjęcia portretowe. Portrety osób dorosłych, portrety dzieci, a nawet portrety całych rodzin najlepiej wykonywać w profesjonalnym zakładzie fotograficznym.

Zapraszamy chętnych do sesji fotograficznej na ulicę Różaną 7 w Świdnicy.

Wideofilmowanie

Są takie chwile, kiedy wspomnienia zapisane na fotografii nie wystarczają, wypowiedziane cicho słowa, płacz malucha i radość rodziny.

Momenty, w których uczestniczysz, momenty, którymi możesz dzielić się z rodziną i przyjaciółmi w każdej chwili. Momenty, do których często wraca się myślami. Wideofilmowanie umożliwia powrót do chwil ważnych, chwil radości z przed wielu lat.

Wideofilmowanie to technika zatrzymywania wspomnień. Dawniej na kasetach VHS, dziś na płytach DVD, jutro..?

Ale ciągle chodzi o to samo – wideofilmowanie. Nagrywamy imprezy firmowe, spotkania rodzinne, wesela i komunie.

Każde nagranie poddajemy montażowi i cyfrowej obróbce, gotowy film z wesela, czy reportaż video dostarczamy na płycie DVD.

Dawne nagrania na kasetach VHS przenosimy na nowoczesne nośniki cyfrowe, efekty wideofilmowania z przed wielu lat można zachować na dłużej.

Foto Gadżety

GUTFOTO posiada bogatą ofertę na foto prezenty. Jest to świetna propozycja dla osób, które chcą podarować komuś najbliższemu coś wyjątkowego.

Wszystkie produkty są profesjonalnie wykonane w najnowszej technologii. Oferujemy takie produkty jak:

 • foto kubek
 • foto kubek magiczny, kolorowy
 • kufel
 • termo kubek
 • foto filiżanka
 • magnesy
 • poduszka
 • koszulki (damskie, męskie, dziecięce)
 • maskotki
 • śliniak
 • krawat
 • fartuch kuchenny
 • puzzle z pudełkiem
 • brelok